Stowarzyszenie Czerwonak

DOTYCZY WALNEGO ZEBRANIA SSRiOŚ

W związku z zapytaniem jednego z członków Stowarzyszenia

– cytat;  Witam, jak Zarząd jako organizator chce rozwiązać problemy wynikające z obostrzeń COVID-19 dotyczącym zgromadzeń?
Na dzień dzisiejszy obowiązuje zasada ograniczenia ilości osób. Cytat ze rządowej strony
„We wszystkich typach zgromadzeń może uczestniczyć maks. 100 osób. Uczestnicy mają obowiązek zachowania 1,5 m odległości od innych osób.”
Proszę o pilną odpowiedź na stronie stowarzyszenia
./

Interpretacja powyższych zapisów- na podstawie strony gov.pl

Po wpisie; We wszystkich typach zgromadzeń może uczestniczyć maks. 100 osób. Uczestnicy mają obowiązek zachowania 1,5 m odległości od innych osób. Itd.     jest uwaga;

– cytat;  Uwaga! Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby:

• unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID;
  • lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

Dla jasności jak czytać powyższe słowo;    Uwaga!

Jedno z pytań i odpowiedź na str. Gov.pl

– cytat;  Ile osób może wziąć udział w manifestacji?  odpowiedź ; -W zgromadzeniach może uczestniczyć maks. maks. 100 osób. Wciąż obowiązywać będzie reżim sanitarny. Do liczby osób nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19”

ZATEM ZAPRASZAMY Z LEGITYMACJĄ STOWARZYSZENIA I  INNYMI WARUNKUJĄCYMI DOKUMENTAMI- OBOWIĄZUJĄ 2 LISTY OBECNOŚCI I OGRANICZENIA.

Jako organizatorzy spotkania musimy dostosować się do powyższych zasad. Ponadto zapewniamy podstawowe środki zabezpieczające – maseczki oraz płyny dezynfekujące – wynajęliśmy całą salę żeby zapewnić maksymalny dystans sanitarny.

Prosimy wszystkich uczestników Walnego zebrania żeby w miarę możliwości zabrali ze sobą własne maseczki oraz długopisy

Mam nadzieję że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości co do organizowania naszego zebrania w reżimie sanitarnym.

Sekretarz Stowarzyszenia

Zbigniew Bobryk